LASTLESSON

  • Про Нас
  • Новини
  • Освіта
  • Активність
  • Контакти
  • Ввійти

Університети

У даному розділі Ви маєте змогу оглянути найповніший в Україні каталог навчальних закладів. Для абітурієнтів спеціально створений довідник з інтегрованим інтерактивним фільтром, котрий містить практично всі вищі навчальні заклади України та їх детальний опис. Адже правильно обраний виш допоже Вам отримати дійсно якісну вищу освіту, як в Україні, так і за її межами (спосетрігається тендеція навчання у Польщі).
Студентів - Переглядів 1386 Немає коментарів

Недержавний вищий навчальний заклад України, який розташований в центрі Києва, засновано в 2002 р. на базі Товариства «ЗНАННЯ» України - громадської організації з 60-річним досвідом науково-просвітницької та освітньої діяльності.

Студентів - Переглядів 1470 Немає коментарів

Університет "Україна" – єдиний вищий навчальний заклад інтегрованого типу, відкритий для молоді неоднакового рівня підготовки, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров’я.

Він добровільно взяв на себе місію вчити людей з особливими потребами. У цьому його унікальність.

Студентів - Переглядів 1474 Немає коментарів

Філії:
- Житомирський факультет бізнесу
10002, Житомир
вул. Довженка, 11
тел.: (0412) 34-35-51

- Чернігівський факультет бізнесу
14011, Чернігів
вул. Щорса, 110
тел.: (0462) 662-572

Студентів - Переглядів 1393 Немає коментарів

В університеті здійснюється навчання за 12-ма напрямами, 19-ма спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» та 8-мю спеціальностями рівня «магістр»; діє аспірантура з 5-х спеціальностей та докторантура, надаються освітні послуги з післядипломної освіти.Студенти мають змогу навчатись за программою підготовки офіцерів запасу.

Студентів - Переглядів 1483 Немає коментарів

Освітньо-кваліфікаційні рівні підготовки:
бакалавр:
- держбюджет - очно;
- за кошти фізичних та юридичних осіб (оплата помісячно): менеджмент: очно/заочно - 760/670 грн; облік і аудит: очно/заочно - 760/670 грн; правознавство: очно/заочно - 1030/820 грн;
- розмір оплати впродовж всього терміну навчання не міняється

спеціаліст:
- держбюджет - очно і заочно;
- менеджмент: очно/заочно - 768 грн; облік і аудит: очно/заочно - 768 грн; правознавство: очно/заочно - 1030 грн;
- розмір оплати впродовж всього терміну навчання не міняється.

Студентів - Переглядів 1669 Немає коментарів

Академія створена як недержавний вищий навчальний заклад. У ній навчається 1744 студенти: на денній формі - 1002, заочній та екстернатній - 694, 50 студентів отримують другу вищу освіту.

Навчальні плани дають можливість, з одного боку, приділити значну увагу індивідуальній роботі зі студентами, а з іншого, перетворити Академію на заклад освіти в якому втілюватимуться передові навчальні технології.

Організація навчання в Академії відповідає кращим вітчизняним стандартам. Отримана в Академії освіта стосується сфери відносин людини-держави-роботодавців.

Навчальний процес здійснюють викладачі чотирьох загально-академічних і тринадцяти фахових кафедр. В Академії працює 175 викладачів. При цьому у викладацькому складі 22 доктора наук, професора; 80 кандидатів наук, доцентів; 73 старших викладачі, асистенти. Кількість спеціалістів вищої кваліфікації становить 60\%.

Студентів - Переглядів 1588 Немає коментарів

Конкурсний відбір вступників на I курс здійснюється за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти. Вступники мають право подавати сертифікати УЦОЯО, видані в 2008 - 2012 році, приймаються за результатами ЗНО або за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі.

Прийом на старші курси здійснюється за результатами творчого вступного іспиту, а в магістратуру - за результатами творчого вступного іспиту і іспиту з іноземної мови.

Студентів - Переглядів 1684 Немає коментарів

У результаті багаторічної діяльності Інститутом туризму ФПУ сформовано ступеневу систему безперервної та послідовної туристичної освіти.

Усі ланки цієї системи діють ще з 1994 р. До того ж, варто зазначити, що вперше в Україні ступенева система безперервної та послідовної туристичної освіти почала діяти саме на базі Інституту туризму ФПУ.

Основними формами та напрямами цієї системи є:
профорієнтація:
- профорієнтаційна робота та початкова туристично-екскурсійна підготовка на базі Ліцею туризму;
професіоналізація:
- здобуття вищої освіти з галузі знань 0306 Менеджмент і адміністрування спеціальності 6.030601 Менеджмент, 7.03060101 Менеджмент організацій і адміністрування (спеціалізація: Менеджмент туристичної індустрії) на рівні кваліфікаційних вимог до бакалавра та спеціаліста;
післядипломна освіта:
- курсова підготовка й підвищення кваліфікації керівного складу та спеціалістів туристичної сфери України.

Студентів - Переглядів 1501 Немає коментарів

Ринкова ніша КІІМ - підготовка фахівців для інвестиційно-фінансової індустрії. В Україні в цій галузі працюють сотні організацій - інвестиційні компанії, банки, страхові компанії, інвестиційні, пенсійні, взаємні фонди.

Їх обслуговують тисячі спеціалістів - інвестиційних та фінансових менеджерів, менеджерів по страхуванню, по роботі з цінними паперами, фінансових аналітиків.

Ви знаходитесь тут: Головна Університети