LASTLESSON

 • Про Нас
 • Новини
 • Освіта
 • Активність
 • Контакти
 • Ввійти

Правила користування сервісом LASTLESSON

Дані Правила використання сервісу LastLesson (іменовані надалі "Правила" регулюють взаємовідносини при користуванні web-сайтом у мережі Інтернет (іменованої надалі "Мережа") за адресою http://lastlesson.org (іменованим надалі "LastLesson") між LastLesson в особі власника, і фізичною особою (іменованою надалі "Користувач").

Правила набирають чинності з моменту, коли Користувач розпочав використовувати LastLesson, тим самим погодившись з умовами Правил. При незгоді з цими правилами (частково або в цілому) використання LastLesson - заборонено.


 1. 1. Загальна інформація
  1. 1.1. Ці Правила є юридично зобов'язуючим договором між Користувачем LastLesson і регламентує використання Вами сервісів LastLesson, а також визначають регламент роботи сервісу LastLesson.
  2. 1.2. Через безоплатність послуг, що надаються в рамках Правил, норми про захист прав споживачів не можуть бути до нього застосовними.
  3. 1.3. Визнання судом будь-якого положення Правил недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності або невиконання інших положень Правил.
  4. 1.4. Бездіяльність з боку LastLesson у разі порушення Вами або іншими Користувачами положень Правил не позбавляє LastLesson права застосовувати відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не означає, що LastLesson відмовляється від своїх прав у разі вчинення в подальшому подібних або схожих порушень.
  5. 1.5. Правила можуть бути змінені LastLesson без будь-якого спеціального повідомлення в одностороньому порядку. Нова редакція Правил набуває чинності після закінчення 3 (трьох) календарних днів з моменту їх розміщення на нашому ресурсі, якщо інші умови не було передбачено новою редакцією.
  6. 1.6. Найбільш актуальна версія Правил завжди знаходиться на сторінці за адресою http://lastlesson.org/rules
 2. 2. Наповнення (контент) сайту LastLesson
  1. 2.1. LastLesson не несе відповідальність за зміст інформацію розміщену Користувачем.
  2. 2.2. Інформація що додається Користувачем на сайт перевіряється в режимам постмодерації та попередньої перевірки в залежності від характеру матеріалу. Постмодерація передбачає що спочатку відбувається додавання інформації в базу даних і відображення її на сайті, а опісля її перевірка.
  3. 2.3. Всі претензії щодо достовірності, правочинності і претензії щодо авторський прав на інформацію пред'являються безпосередньо Користувачеві що розмістив дану інформацію.
  4. 2.4. Реєстраційні дані про Користувача LastLesson, може повідомити лише відповідно до законодавства України.
  5. 2.5. LastLesson не несе відповідальність за достовірність даних про Користувача, зазначених при реєстрації.
 3. 3. Користуючись сайтом LastLesson Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що:
  1. 3.1. Всі існуючі в даний час послуги, як і ті, які з'являються в процесі розвитку LastLesson, є предметом поточних Правил, актуальних на момент використання сервісу LastLesson.
  2. 3.2. Будь-яка інформація, наведена на LastLesson носить оглядовий характер, може бути неповною, помилковою та неточною і Ви використовуєте її виключно на свій страх і ризик.
  3. 3.3. Відгуки користувачів, опубліковані на LastLesson - є суб'єктивними думками цих користувачів і можуть не співпадати з загальноприйнятою думкою та не відповідати дійсності.
  4. 3.4. LastLesson не несе відповідальності ні за які затримки, збої, невірну доставку, видалення або незбереження будь-якої персональної інформації. Для того щоб скористатися сервісами LastLesson, Вам необхідно мати прилад з встановленим браузером й підключений до Мережі. Всі питання, що стосуються придбання прав доступу до Мережі, купівлі та встановлення необхідного для цього обладнання та програмних продуктів, не підпадають під дію Угоди і вирішуються Вами самостійно.
  5. 3.5. Використовуючи LastLesson, Ви можете побачити контент, який є образливим, неприйнятним чи суперечливим.
  6. 3.6. Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що Адміністрація сайту або власник сайту не зобов'язані переглядати контент будь-якого виду перед тим, як він буде доступний користувачеві через сервіси LastLesson.
  7. 3.7. LastLesson має право на свій розсуд відмовити в розміщенні або видалити будь-який контент, що доступний Користувачам. Ви погоджуєтеся з тим, що Ви самостійно оцінюєте всі ризики, пов'язані з використанням контенту, включаючи оцінку його надійності, повноти та корисності.
  8. 3.8. LastLesson має право на свій розсуд використовувати інформацію додану Користувачем на сайт.
  9. 3.9. Ви усвідомлює і несете особисту відповідальність за зміст інформації та матеріалів, опублікованих на LastLesson.
 4. 4. LastLesson не несе відповідальність:
  1. 4.1. За зміст інформації розміщеної в автоматичному, напівавтоматичному режимі, а також розміщену Користувачем.
  2. 4.2. За зміст повідомлень у блогах, рецензіях та відгуках Користувача.
  3. 4.3. За зміст рекламної інформації на LastLesson.
  4. 4.4. За достовірність інформації несе відповідальність джерело інформації або Користувач.
  5. 4.5. За використання чи неможливість використання інформації на LastLesson.
  6. 4.6. За збитки що виникли через використання або неможливості використання інформації на LastLesson.
  7. 4.7. За будь-який збиток, який може бути нанесений Вашому комп'ютеру і Вашим даним в результаті завантаження або використання матеріалів сайту.
  8. 4.8. За дії Користувача.
  9. 4.9. За працездатність посилань на сайті, а також за зміст інформації за адресами, зазначених у посиланнях, якщо ці посилання ведуть на інші сайти в Мережі.
 5. 5. Обов'язки Користувача
  1. 5.1. Дотримуватися Правил мережевого етикету й моралі при використанні LastLesson, а саме: не вводити в оману інших Користувачів або адміністрацію Сервісу; не створювати декілька облікових записів на сайті, якщо фактично вони належать одній і тій же юридичній чи приватній особі; не розміщувати завідомо неякісну або фальшиву інформацію; не використовувати слова, набрані тільки великими літерами, якщо вони не є абревіатурами; не публікувати оголошення, що пропонують курси або навчання в таких сферах як: заробіток в Інтернеті, обробка електронної пошти, проведення масових електронних розсилок, мережевий маркетинг, потребує матеріальних вкладень, гральний бізнес, еротичні і окультні послуги, трейдинг, торги на біржі, "інвестиційний бізнес"; не використовувати в заголовках публікацій слова та/або словосполучення «Увага», «Тільки у нас», «Поспішайте», «Акція» і т.п.; не публікувати матеріали, що мають відношення до тренінгів та семінарів, за винятком курсів що проводяться Сервісом; чи сприяють матеріальному добробуту особи що публікує інформацію.
  2. 5.2. Зберігати в таємниці реєстраційну інформацію і дані для доступу до захищеної області сайту, надалі "Аккаунт".
  3. 5.3. Не передавати дані для доступу до Аккаунту третім особам.
  4. 5.4. Не перешкоджати роботі LastLesson.
  5. 5.5. Приймати участь в розвитку проекту www.studzona.com.
 6. 6. Блокування роботи Аккаунта Користувача або приладу з якого здійснюється використання LastLesson
  Аккаунт Користувача може бути вилучений або заблокований у випадках:
  1. 6.1. Користувач порушив одне і більше положень цих Правил.
  2. 6.2. У разі втрати даних для доступу і неможливості їх відновлення.
  3. 6.3. За бажанням Користувача.
  4. 6.4. На розсуд Адміністрації сайту, без пояснення на те причин.
 7.       7. Права на торгівельні марки, товарні знаки, авторські права
  1. 7.1. Всі торгові марки, товарні знаки є власністю їх власників.
  2. 7.2. Авторські права на статті, реферати, огляди, анекдоти і будь-яку іншу інформацію додану користувачем на сайт належать їх авторам.
  3. 7.3. Власником авторських прав на дизайн, програмне забезпечення сайту LastLesson та даних внесених в базу в автоматичному й напівавтоматичному режимах є власник сайту LastLesson - Ryzhok Svyatoslav.
  4. 7.4. LastLesson не порушує авторські права, у разі пред'явлення претензій, вони розглядаються відповідно до пункту 8 цієї угоди .
  5. 7.5. Відтворення матеріалів сайту LastLesson дозволено за умови розміщення посилання (гіперпосилання для web-сайтів) на сайт lastlesson.org.
 8. 8. Порядок розгляду претензій і суперечок
  1. 8.1. Претензії до LastLesson приймаються письмово за адресою вказаною у розділі "Контакти".
  2. 8.2. Рішення по відношенню претензії повинне бути прийняте на протязі 30 календарних днів з моменту отримання їх Адміністрацією сайту LastLesson, пред'явник претензії буде сповіщений про рішення на протязі 14 календарних днів, будь-яким зручним способом, у випадку якщо той надав коректні контактні дані.
 9. 9. Регламент роботи Рейтингу викладачів/вчителів та студентів/учнів
  1. 9.1. Загальний рейтинг викладачів/вчителів та студентів/учнів розміщений на сайті LastLesson є публічним та загальнодоступнимв. В рейтингу може брати участь будь-який викладач/вчитель з будь-якого навчального закладу.
  2. 9.2. Деталізований рейтинг викладачів/вчителів може бути обмеженим для перегляду лише студентам/учням певного навчального закладу чи його структурним одиницям.
  3. 9.3. Будь-який відвідувач має можливість запропонувати внести викладача/вчителя в рейтинг.
  4. 9.4. Якщо в прізвищі, імені або по батькові викладача/вчителя або студента/учня присутня помилка, вона буде виправлено за запитом.
  5. 9.5. У тих випадках якщо викладач/вчитель не бажає брати участь у рейтингу, то Його дані будуть видалені з рейтингу, а аккаунт деактивовано, за письмовою заявкою, відправленою з розділу "Контакти".
  6. 9.6. Системою рейтингу передбачений захист від повторного голосування та голосування сторонніми особами. За певного викладача/вчителя проголосувати можуть лише ті студенти/учні, які мають аккаунт у сервісі LastLesson та мали реальну можливість оцінити якість Його викладання. На думку адміністрації це необхідна міра, що дозволяє збільшити адекватність результатів та надати більш об'єктивне уявлення про викладача/вчителя.
  7. 9.7. Відгуки що містять нецензурні вислови, необгрунтовану критику чи є неінформативними видаляються.
  8. 9.8. Відгуки рейтингу є постмодерованими тобто додавання коментарів відбувається відразу, а їх перевірка потім.
  9. 9.9. Адміністрація сайту не в праві змінювати результати голосування, редагувати і видаляти коментарі, крім тих випадків які описані в пунктах 7.6 та 7.7 поточних правил.
  10. 9.10. Персоналізований рейтинг студентів/учнів є персоналізованим та доступним лише його власникам та їх батькам чи опікунам. Рейтинг формується на основі оцінок виставлених викладачами/вчителями та свідченнями про активну інтелектуальну та соціальну діяльність.
 10. 11. Регламент розміщення коментарів та рецензій
  1. 11.1. До публікації не допускаються: протизаконні, наклепницькі, непристойні, нецензурні, расистські, шовіністичні, сексуально відверті, образливі коментарі, а також коментарі, що містять погрози і набрані великими літерами.
  2. 11.2. У коментарях та рецензіях заборонено вказувати інтернет-адреси (посилання) і контактну інформацію.
  3. 11.3. Коментар/рецензія повинен містити виключно оцінку навчального закладу/викладача/вчителя/студента/учня.
  4. 11.4. Навчальні заклади мають право відключити коментування на своїй сторінці, проте це негативно впливає на їх рейтинг та надає право припинити доступ до сервісів LastLesson що обслуговують даний навчальний заклад.Версія 1.0 від 11.11.2013